Slider
Slider

רוצים לקבל מידע נוסף?
אתם מוזמנים ליצור קשר או להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

טלפון 054-2440491

מייל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

captcha

 

יוסי שטרוזמן - מכתבי תודה

כל העניין התחיל מכאבים חלשים באיזור כתף ימין. בהתחלה אילו היו תחושות קלות שלא הפריעו. אח"כ זה הפך לכאבים קלים ולא נוחים בזמן הזזת היד הימנית. עם הזמן הכאבים עלו יותר ויותר וכך לאחר כמספר חודשים (שלושה או ארבעה) הגעתי למצב שכבר לא יכולתי להרים את היד בקלות בגלל הכאבים בכתף... לצפייה בהמלצה המקורית 

זאב שנאן


ברצוני להודות לך על התנדבות בוותיקים ברשת במסגרת המעשים הטובים. במסגרת ההתנדבות הנחת מפגש בנושא ריפוי עצמי בכף ידך והוא נערך באמצעות שיחת ועידה באינטרנט. במפגש חשפת את המשתתפים לתחום ריפוי אשר אינו מוכר וידוע לכולם...ישר כח. לצפייה בהמלצה המקורית

 
ענת שוסטר
מנהלת וותיקים ברשת


יוסי היקר,
אנו מכירים שנים רבות ולאורך כל הדרך היית ועודך אדם מיוחד. ברצוני ללהודות לך מקרב ליבי על הטיפול המסור, הנכונות, ההקשבה והתמיכה שלך בימים שלי במרכז השיקום "רעות". כשעברתי את האירוע המוחי כבר חשבתי שיש דברים שאולי לא אצליח לתקן ופשוט אצטרך להשלים איתם. אתה הגעת חדור מוטיבציה ואמונה שלמה שתוכל לעזור ואכן כך היה. לצפייה בהמלצה המקורית

 

תודה על הכל חבר יקר,
הלוואי שאוכל לגמול לך בשמחות


אין עליך יוסי :-) כל האמצעים כשרים ואין סוף למקוריות השבוע לא היה לי טוש כחול לעזור למישהי... אז השתמשתי בכחול של עיניים וזה עבד!!

בתיה קורן


אתמול רקדתי רוקנרון במסיבת ריקודים כשנגמר הריקוד הרגשתי פעימות לב מיד טיפלתי במקום ההשתקפות של הלב והריאות דרך עיסוי תוך שניות הכל נרגע וכמובן המשכתי בריקודים בכיף.

 

תודה רבה יוסי אהובה,
אליאס


יוסי שלום רב,
רציתי להודות לך על ההרצאה אתמול בערב במרכז המידע לאנשים עם מוגבלויות באשקלון. היה מעניין ומרתק, הנחייתך הייתה נעימה וסבלנית וניכר שהמשתתפים הביעו עניין רב בשיטת הריפוי החדשה להם. מקווה שעוד יצא לנו לעבוד בשיתופי פעולה בהמשך. 

 

בברכת חג שמח והרבה הצלחה בהמשך,
הדר יונסי


יוסי שלום,
ההרצאה שלך היתה מעולה ואני כבר משתמשת בידע שהעברת לנו. אך אשמח לקבל עוד טיפים. אשמח גם לשמוע אותך בעוד הרצאה, אני אעביר זאת למועדון קלאב 50 שיארגנו עוד מפגש איתך. 

 

בתודה מראש,
חוה עמיר


שלום לכולם,
לפני מספר ימים, התנפחה לי עין שמאול, האזור היה אדום מאד וכאב.טיפלתי באזור ההשתקפות בעזרת הידע שרכשתי בקורס. בתוך זמן קצר, היתה הטבה משמעותית ולמחרת בבוקר כמעט ולא היה זכר לנפיחות ולכאב. היום סיימתי את הקורס. יצאתי מועשרת בידע ומאושרת מהיכולת שלי לעזור לעצמי ולסובבים אותי.

 

תודה לך יוסי על הכלים, ההדרכה, העזרה והנתינה.  
עירית רמתי


יוסי היקר קבוצה יקרה,
אתמול קמתי עם צוואר תפוס לא יכולתי לזוז. אחרי טיפול בהשתקפות חצי שעה הרגשתי יותר טוב אחרי שלוש שעות כאילו לא היה כלום...קסם!!!
הבעל שלי חלה בחו"ל והשתעל צבעתי לו את אזור האגודל כמו שלמדנו ממש פלא איזה כייף של קורס ממש עוזר ביום יום... גמר חתימה טובה לכולם... מקווה שאוכל להמשיך לימודים גבוהים יותר ומעמקים. 

ק.ב אילנה וידאל


רוצים לקבל מידע נוסף?
אתם מוזמנים ליצור קשר או להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

טלפון 054-2440491

מייל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

captcha